Akademia Przedsiębiorczości: Seminarium

Zadbaj o pieniądze w Twojej firmie.

7 września 2017 | 16:00 – 20:00 | Gdynia, Pomorski Park Naukowo Technologiczny  Bud III, sala E

UWAGA! ZMIANA TERMINU:

14 września 2017 | 9:30-13:15 | Gdynia, Pomorski Park Naukowo Technologiczny  Bud IV, sala F0.02

 

 

Po raz kolejny mam y przyjemność zaprosić na wydarzenie organizowane przez Fundacja Akademia Przedsiębiorczości i 2+1 Biuro Rachunkowe!

 

Będzie to kolejna okazja dla WŁAŚCICIELI FIRM:

  • do nawiązania nowych kontaktów biznesowych podczas moderowanego NETWORKINGU
  • do zdobycia wiedzy o tym jak ZWIĘKSZYĆ SPRZEDAŻ w firmie
  • do poznania skutecznych metod na ZOPTYMALIZOWANIE KOSZTÓW i PODATKÓW w firmie
  • do uzyskania informacji na temat możliwości skorzystania przez firmę z DOTACJI

PROGRAM:

9:30       Rejestracja uczestników
10:00     Barbara Piasek? Jak dynamicznie zwiększyć obroty w firmie skuteczną sprzedażą.
10:45     Moderowany networking z przerwą kawową
11:15      Gabriela Brzezińska:  ? Jak optymalizować koszty i podatki w firmie z wykorzystaniem najskuteczniejszych sposobów.
12:00     Przerwa kawowa z networkingiem
12:30     Karol Bober:  ? Jak pozyskać kapitał w firmie, by efektywnie ją rozwijać – wszystko o dotacjach.
13:15     Zakończenie spotkania

Ilość miejsc jest ograniczona!

Kup bilet już teraz:

 

 

EKSPERCI

Gabriela Brzezińska, DwaPlusJeden sp. z o.o.
Wspieram przedsiębiorców, właścicieli i menadżerów prowadząc i porządkując sprawy księgowe oraz kadrowo – płacowe w ich firmach.
Jestem ekspertem do spraw rachunkowości oraz kadr i płac i już od ponad 13 lat prowadzę firmę DwaPlusJeden Sp. z o.o.
Dzięki prowadzonym przeze mnie szkoleniom i warsztatom, wprowadzam przedsiębiorców w świat księgowości i podatków a tym samym, pomagam im podjąć jak najlepsze decyzje dotyczące finansów prowadzonego przez nich biznesu.
Jestem również autorką wielu publikacji, skierowanych do przedsiębiorców i menadżerów, o tematyce związanej z rachunkowością, kadrami, rozliczaniem płac oraz przedsiębiorczością i przywództwem. Wszystkie moje artykuły i opracowania znajdziesz na blogu www.akademiaprzedsiebiorcy.com.
Jestem mamą trzech synów, bardzo lubię sport, gotowanie, ogrodnictwo i wiele innych rzeczy, które pozwalają na celebrowanie życia.

Barbara Piasek, Wolves Summit, The Sales Gate
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zebrane jako manager  w międzynarodowych korporacjach, m.in. Procter&Gamble, RWE, BMW Polska, Orange, Empik.
Jest współzałożycielem i Prezesem Zarządu spółki organizującej Wolves Summit – jedno z największych wydarzeń technologicznych dla startupów, inwestorów i przedstawicieli korporacji w Europie Środkowo-Wschodniej oraz See Bloggers – największego festiwalu dla twórców internetowych w Polsce.
OSIĄGNIĘCIA: W ciągu dwóch miesięcy wygenerowany przychód 800 tys. zł startując z nową marką od zera, a ponad 3,5 mln zł w ciągu pierwszego roku. Prowadzi 20-osobowy zespół, w którym cały dział sprzedaży został od podstaw nauczony technik sprzedażowych zarówno do MiŚ jak i korporacyjnych klientów B2B. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet. Wdrożyła globalnie eCommerce dla wszystkich marek P&G.
PUBLIKACJE: Autorka podręcznika “The Sales Gate. Skuteczne techniki i metody podnoszenia efektywności sprzedaży.”, który uczy technik pomagających finalizować każdą sprzedaż. Współautorka i inicjatorka podręcznika “Startup Manual”, wyczerpującego źródła wiedzy na temat wszystkich aspektów funkcjonowania startupów. Publikuje swoje artykuły na blogu barbarapiasek.innpoland.pl oraz występuje w stacjach telewizyjnych, m.in. TVP Gdańsk, TVN24, TVN BiŚ.
ZAUFALI JEJ: Portfolio obejmuje takie firmy, jak: TVN, Salesforce, P&G, PGNiG, IBM, Facebook, Poczta Polska, Google, LinkedIn, 3M. Współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami technologicznymi, startupami i korporacjami w ramach konferencji Wolves Summit z ponad 50 krajów i See Bloggers.

Karol Bober, Grantera sp. z o.o.
Absolwent Wydziału Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Ekspert z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie funduszy unijnych, w szczególności dotacji na innowacje i projekty o charakterze badawczo-rozwojowym. Uzyskał tytuł Lidera Innowacji Executive.
Jest członkiem Rady Inteligentnej Specjalizacji Pomorza w obszarze zdrowia oraz grupy roboczej ds. Krajowych Inteligentnych Specjalizacji przy Ministerstwie Rozwoju.

[button style=”btn-default btn-lg” icon=”glyphicon glyphicon-circle-arrow-right” align=”left” iconcolor=”#1e73be” type=”link” target=”false” title=”KUP BILET” link=”https://ap-seminarium-ix2017.evenea.pl/” linkrel=””]