Program Akademii

[toggles class=”yourcustomclass”]

0.  [toggle title=”8:00 ♦ Rejestracja ” class=”out”][/toggle]

0.  [toggle title=”8:15  Networking przy kawie ” class=”in”] Doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. [/toggle]

0.  [toggle title=”8:40 Powitanie uczestników” class=”out”]  [/toggle]

1.  [toggle title=”8:45 Zarządzanie zadaniami poprzez wartość firmy.  

Gabriela Brzezińska, 2+1 Biuro Rachunkowe ” class=”out”]

Zmień filozofię zarządzania i praktykę działania w swojej firmie.
Większość przedsiębiorców nie raz myślała o wartości swojej firmy, o strategii i misji, o celach. Niejeden ma to wszystko w głowie a wielu nawet spisało. Niektórzy nawet upublicznili. Jak to się ma do rzeczywistości i do Twoich zadań, projektów? Opowiem o tym dlaczego zadania, projekty których się podejmujesz okazują się często nieskuteczne lub są odkładane na później. Zaskoczę Cię,  jak może pomóc w tym księgowość i pomogę rozwiązać ten problem w bardzo prosty sposób.

Gabriela Brzezińska, właściciel i prezes zarządu DwaPlusJeden sp. z o.o.gabi_00264
Wspieram przedsiębiorców, właścicieli i menadżerów prowadząc i porządkując sprawy księgowe oraz kadrowo – płacowe w ich firmach.
Jestem ekspertem do spraw rachunkowości oraz kadr i płac i już od ponad 13 lat prowadzę firmę DwaPlusJeden Sp. z o.o.
Dzięki prowadzonym przeze mnie szkoleniom i warsztatom, wprowadzam przedsiębiorców w świat księgowości i podatków a tym samym, pomagam im podjąć jak najlepsze decyzje dotyczące finansów prowadzonego przez nich biznesu.
Jestem również autorką wielu publikacji, skierowanych do przedsiębiorców i menadżerów, o tematyce związanej z rachunkowością, kadrami, rozliczaniem płac oraz przedsiębiorczością i przywództwem. Wszystkie moje artykuły i opracowania znajdziesz na stronie
www.facebook.com/BiuroDwaPlusJeden/
Jestem mamą trzech synów, bardzo lubię sport, gotowanie, ogrodnictwo i wiele innych rzeczy, które pozwalają na celebrowanie życia.. 

[/toggle]

2. [toggle title=”9:05 ▼ Jak motywować siebie i innych do efektywnej pracy?

Marta Woźny-Tomczak, Personia” class=”out” ]

Czym jest prawdziwa motywacja i dlaczego nie zawsze zależy ona od pieniędzy?
Dlaczego Twoje wyniki nie zawsze są zgodne z założeniami i jak to zmienić?
Dlaczego wyniki innych nie zawsze są zgodne z Twoim wyobrażeniem?
Do biegu gotowi START! Jak przekładać plany na działania dla siebie i dla zespołu?
Jak motywować innych, by skutecznie realizowali cele?_DSC4963

Marta Woźny-Tomczak, Personia
Od ponad 8 lat Dyrektor firmy rekrutacyjno – szkoleniowej Personia. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie sprzedażowe i trenerskie. Świetnie motywuje innych do osiągania celów, inspirując dociera do wewnętrznego potencjału każdego z nas i pomaga go zrealizować. Potrafi dobrze opisać techniki motywacyjne, dzięki którym inni liderzy budują ducha zespołu i osiągają zespołowe wyniki.
Autorka książki „Własny biznes – jak dojść do sukcesu”, którą zapoczątkowała pisanie bloga: www.JakProwadzicWlasnaFirme.pl Na co dzień niezwykle przedsiębiorcza i optymistyczna.
Prywatnie – pasjonatka sportu od urodzenia, posiadająca doświadczenie instruktorskie w dziedzinie fitnessu. Dziś biega długodystansowo. Mama dwójki małych dzieci, trzyletniej Łucji i czteroletniego Michałka. Z wykształcenia psycholog, absolwent podyplomowych studiów menedżerskich z zakresu zarządzania ludźmi. Z praktyki – szef firmy.

   [/toggle]

3.  [toggle title=”9:35 ▼ Zarządzanie w obłokach, czyli co firmie daje chmura?

Łukasz Parasiak, ITMORE” class=”out”]

Czym jest chmura i skąd się wzięła? Przyjrzyjmy się bliżej chmurom. Korzyści dla firm wynikające z pracy w chmurze. Praktyczne porady i wskazówki jak zaoszczędzić czas i pieniądze bujając w obłokach.

LukaszP
Łukasz Parasiak, ITMORE
Pasjonat informatyki i nowych technologii. Absolwent Wydziału Elektroniki,  Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Od blisko 20 lat związany z branżą IT. Koordynator prac, doradca, a przede wszystkim specjalista w swojej dziedzinie. Od początku zaistnienia Internetu w Polsce tworzył sieci informatyczne, instalował i konfigurował serwery oraz pracował nad systemami wspomagającymi procesy biznesowe. W 2008 roku założył firmę informatyczną ITMORE, aby kompleksowo obsługiwać firmy w zakresie optymalizowania ich procesów zarządzania, logistyki, produkcji czy sprzedaży.     

   [/toggle]

4.  [toggle title=”9:55 ▼ Dlaczego potrzebujemy Employer Brandingu i gdzie tkwi jego prawdziwa siła?

Marcin Potkański, Brandish” class=”out”]

Podczas prelekcji opowiem o Employer Branding w praktyce – od czego rozpocząć budowę marki pracodawcy. Jak stworzyć unikalne EVP, czyli to „coś” co powoduje, że ludzie przychodzą, pracują i zostają w Twojej firmie. Przyjrzymy się praktycznym narzędziom oraz zastanowimy się jak zatrzymać pędzący meteoryt, którym jest zmiana pokoleniowa…image001

Marcin Potkański, Brandish 
Człowiek od „marketingu i kawy”. Praktyk. Prezes Zarządu agencji Brandish oraz właściciel sieci kawiarni Mitte- chleb i kawa. Wykładowca z zakresu marketingu i PRu w Zakładzie Zarządzania w Sporcie przy gdańskiej AWFiS oraz przy Wyższej Szkole Bankowej. Wiedzę z zagadnień „zarządzania marką” wyniósł ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Realizował projekty dla Oficjalnej Strefy Kibica UEFA EURO 2012™ w Gdańsku; Grant’s Whisky, Jim Beam, Grupa LOTOS S.A. i wielu innych. Marcin buduje silne marki (w tym marki pracodawców), które osiągają przewagę konkurencyjną. Bazuje przy tym na własnych doświadczeniach biznesowych, zawsze mierzy efekty swojej pracy, a jego pasja to stałe poszukiwanie inspiracji i dzielenie się wiedzą.

[/toggle]

0.  [toggle title=”10:15 Przerwa: Moderowany Networking przy kawie ” class=”out”] Doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. [/toggle]

5.  [toggle title=”10:45 SaldeoSMART – o zarządzaniu dokumentami w firmie i sprawnej komunikacji z księgowością

Edyta Wojtas, BrainSHARE IT” class=”out”]

Firma BrainSHARE IT sp. z o.o. jest producentem SaldeoSMART – innowacyjnej platformy do odczytywania i zarządzania dokumentami firmy.
SaldeoSMART dostarcza kompleksowe narzędzia do sprawnej komunikacji między firmą o księgowością wewnętrzną lub biurem rachunkowym. Dostarcza zaawansowaną technologię i sprawdzone modele organizacji pracy z dokumentami, co pozwala na oszczędność czasu i zmniejszenie kosztów działalności. Program skierowany do firm i biur rachunkowych.

Edyta Wojtas, Wiceprezes firmy BrainSHARE IT sp. z o.o.edyta_piekarska_3
producenta systemu SaldeoSMART do odczytywania danych z dokumentów. Analityk biznesowy i specjalista z zakresu optymalizacji i automatyzacji pracy z dokumentami wraz z ich elektronicznym obiegiem. Jest absolwentką ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz Projektowania systemów informatycznych na Politechnice Warszawskiej.

[/toggle]

 

6.  [toggle title=”11:05 ▼ 5 kroków do zaplanowania podatków – czyli jak zaoszczędzić i zatrzymać pieniądze w firmie dzięki księgowości

Gabriela Brzezińska, 2+1 Biuro Rachunkowe” class=”out”]

Ode mnie dowiesz się jak w prosty sposób i drobnymi krokami zaoszczędzisz i zatrzymasz pieniądze w firmie dzięki księgowości? Powiem Ci co możesz zrobić, żeby zaplanować wydatki i jak zapłacić mniejszy podatek.

Gabriela Brzezińska, właściciel i prezes zarządu DwaPlusJeden sp. z o.o.GB_foto
Wspieram przedsiębiorców, właścicieli i menadżerów prowadząc i porządkując sprawy księgowe oraz kadrowo – płacowe w ich firmach.
Jestem ekspertem do spraw rachunkowości oraz kadr i płac i już od ponad 13 lat prowadzę firmę DwaPlusJeden Sp. z o.o.
Dzięki prowadzonym przeze mnie szkoleniom i warsztatom, wprowadzam przedsiębiorców w świat księgowości i podatków a tym samym, pomagam im podjąć jak najlepsze decyzje dotyczące finansów prowadzonego przez nich biznesu.
Jestem również autorką wielu publikacji, skierowanych do przedsiębiorców i menadżerów, o tematyce związanej z rachunkowością, kadrami, rozliczaniem płac oraz przedsiębiorczością i przywództwem. Wszystkie moje artykuły i opracowania znajdziesz na stronie
www.facebook.com/BiuroDwaPlusJeden/  Jestem mamą trzech synów, bardzo lubię sport, gotowanie, ogrodnictwo i wiele innych rzeczy, które pozwalają na celebrowanie życia.. 
    

[/toggle]

7.  [toggle title=”11:25Jak skutecznie zarządzać obecnością w sieci?

Łukasz Lewczuk, MarketingMind” class=”out”]

Jak cele biznesowe  możemy realizować przy pomocy marketingu zintegrowanego? Na co zwracać uwagę przy wyborze strategii? Jak realizować strategię biznesową -wybór agencji? Analityka w zarządzaniu – jak i co kontrolować?Łukasz Lewczuk

Łukasz Lewczuk, MarketingMind
Praktyk dobrego, białego Internetu. Entuzjasta optymalizacji technicznej. Odpowiedzialny za kompleksowy rozwój i zarządzanie ofertą SEO.

 

[/toggle]

 

8.  [toggle title=”11:45 ‚Jak Cię widzą – tak Cię kupią’ – o tym jak prawidłowo zbudować markę, aby osiągnąć sukces w biznesie

Dorota Połom, Brand Manager Trener” class=”out”]

Co to jest marka i z czego się składa. Jak określić grupę docelową marki i jej potrzeby? Czy odpowiednia nazwa dla marki ma jakieś znaczenie?Dorota-Połom zdjęcie

Dorota Połom, Brand Manager Trener
Manager od kilkunastu lat zawodowo związana z budowaniem relacji z klientami i brandingiem (przez 12 lat jako dyrektor handlu i marketingu, obecnie od 5 lat jako projekt i brand manager). Jest również trenerem z doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i warsztatów w dziedzinie: sprzedaży, nawiązywania kontaktów, budowania relacji i wizerunku, umiejętności budowania i pracy w zespole oraz kreatywnego myślenia i twórczego działania pracowników. Frontmenka, zdobywczyni wielu nagród, w tym tytułu Kobieta Sukcesu 2011 przyznanego przez Marszałka Województwa Pomorskiego. Jej szkolenia są zawsze wzbogacone wieloma przykładami z życia, często anegdotami i nie mają nic wspólnego z akademickimi wykładami.

 

[/toggle]

9.  [toggle title=”12:00Sprzedaż tętnem firmy

Barbara Piasek, Sales Gate, Wolves Summit ” class=”out”]

Poznasz technikę, dzięki której pozyskałam w zaledwie 4 dni 2231 bezpośrednich numerów telefonów do potencjalnych klientów

Dowiesz się jak sprzedawać więcej w krótszym czasie i zbudować silną pozycję na rynku

Jak pracować mądrzej, a nie ciężej (ta jedna technika pozwoli Ci znacznie skrócić proces sprzedaży)Barbara Piasek

Barbara Piasek, Sales Gate, Wolves Summit
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zebrane jako manager  w międzynarodowych korporacjach, m.in. Procter&Gamble, RWE, BMW Polska, Orange, Empik. Jest współzałożycielem i Prezesem Zarządu spółki organizującej Wolves Summit – jedno z największych wydarzeń technologicznych dla startupów, inwestorów i przedstawicieli korporacji w Europie Środkowo-Wschodniej oraz See Bloggers – największego festiwalu dla twórców internetowych w Polsce.

 

[/toggle]

0.  [toggle title=”12:20 Przerwa na lunch” class=”out”] Chwila oddechu przy pysznych przekąskach i aromatycznej kawie. To także doskonała okazja, by kontynuować nawiązane relacje. [/toggle]

10_a.  [toggle title=”12:40▼ Rola ubezpieczeń w zarządzaniu firmą

Patron główny: Prudential ” class=”out”]

Opowiemy o trzech ważnych tematach: prywatne emerytury przedsiębiorców, polisy oszczędnościowo-ochronne dla pracowników oraz krótkoterminowe zabezpieczenie finansowe ciągłości działania firmy (sukcesja).Logo%20-%20vertical

Prudential jest brytyjską grupą ubezpieczeniową, założoną w Londynie w 1848 r. Jest największą na świecie pod względem kapitalizacji firmą na polu ubezpieczeń na życie i dożycie. Obecna w Polsce od 1927 r., przerwawszy swą działalność po 1939 r., powróciła na terytorium RP w 2013 r., do dziś poszukując spadkobierców przedwojennych polis.    
Prelegenci: 
Dr Aleksandra Szulc – doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii, konsultant ds. planowania finansowego Prudential 
Łukasz Depiński  – absolwent prawa, konsultant ds. planowania finansowego

[/toggle]

10.  [toggle title=”12:50Sprawozdanie finansowe Twojej firmy – co się w nim kryje?

Justyna Kwidzińska, 2+1 Biuro Rachunkowe” class=”out”]

Czy zdarzyło się Tobie wziąć do ręki bilans swojej firmy i podpisać nie zastanawiając się co w nim jest ?  A czy w rachunku zysków i strat zerkasz tylko na ostatnią pozycję licząc, że jest na plusie ?

Pewna jestem, że TAK ! 🙂

Dlatego chciałabym Ci pokazać, jak wiele informacji o Twoim biznesie kryje się w tych dokumentach. Moim celem nie będzie przedstawienie instrukcji sporządzania sprawozdań finansowych, tym przecież zajmuje się Twoja księgowa. Tobie natomiast będę chciała pokazać co w tym wszystkim jest ważne dla Ciebie, Twojego biznesu i jak przez pryzmat sprawozdania finansowego widzą Cię

inni. Zapraszam!

Justyna Kwidzińska, 2+1 Biuro Rachunkowe
Główna Księgowa, Koordynator Biura 2+1, nastawiona na nieustanne podnoszenie kwalifikacji, obecnie w trakcie uzyskiwania uprawnień biegłego rewidenta. Trener szkoleniowy z zakresu rachunkowości i podatków

[/toggle]

 

11.  [toggle title=”13:10Skuteczne kampanie reklamowe w Google Adwords i na Facebooku, czyli jak rozwinąć sprzedaż przez nowe media.

Anna Ratajczak-Piotrowska, Tomasz Piotrowski, Beeffective” class=”out”]

Dzięki możliwościom Google Adwords można prowadzić skuteczne kampanie e-commerce i efektywnie wydać każdą złotówkę przeznaczoną na marketing online. Dodatkowo media społecznościowe budują  pożądany wizerunek firmy, zorganizować centrum obsług klienta oraz sprzedaż produkty efektywniej niż w wielu innych kanałach.

Rozpocznij działania sprzedażowe w nowych mediach już dziś!

Anna Ratajczak-Piotrowska, Beeffective001
Od prawie 10 lat pasjonuje się digital marketingiem. W branży interaktywnej głównie skupia swoje działania w obszarze mediów społecznościowych. Kierowała zespołem odpowiedzialnym za e-marketing Grupy SKOK, była także odpowiedzialna za wprowadzenie marki Kasy Stefczyka w media społecznościowe. Kilka lat zajmowała się kreowaniem działań e-marketingowych w Meritum Banku, gdzie m.in. wdrożyła strategię obecności Banku w nowych mediach. Zainicjowała studia podyplomowe „Innowacyjne praktyki PR” na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie współtworzy firmę digital marketingową Beeffective, która wspiera biznes w zakresie efektywnego wykorzystania nowych mediów. Współpracuje z takimi markami jak: home&you, à Tab, kawa illy, T.Deker, Browar Brodacz, Czerwony Piec, Creme Cycles, Gdynia Design Days, Lactima, British School.
Tomasz Piotrowski, Beeffective007
Z marketingiem internetowym związany jest od ponad 8 lat. Swoje zainteresowania zawodowe skupia przede wszystkim na efektywnym wykorzystaniu nowych mediów w performance marketingu. Z powodzeniem realizuje skuteczne, efektywnościowe kampanie internetowe poprzez Google Adwords, Facebook oraz sieci afiliacyjne. Doświadczenie zdobywał współtworząc strategię e-marketingową dla podmiotów z grupy Kas Stefczyka. Przez kilka lat był liderem zespołu odpowiedzialnego za prowadzenie internetowych kampanii sprzedażowych dla podmiotów Grupy SKOK. Prowadził także zajęcia z marketingu internetowego na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Gdańskim oraz Wyższej Szkole Bankowej. Obecnie współtworzy firmę digital marketingową Beeffective, gdzie prowadzi kampanie w nowych mediach dla takich marek jak home&you, à Tab, Creme Cycles, Artlife, Cumulus, Oliwski Młyn, AB INWESTOR, Momentic.

[/toggle]

12.  [toggle title=”13:30Dwa najważniejsze narzędzia przedsiębiorcy, bez których nie obejdziesz się w biznesie – jak dbać o umysł i ciało

Rafał Brzeziński, Biuro Rachunkowe 2+1, Trener Personalny” class=”out”]

Drogi przedsiębiorco, spróbuję Cię przekonać, że warto inwestować w najważniejszy zasób w Twoim przedsiębiorstwie jakim jest Twój własny organizm. Od jego formy bardzo dużo zależy w Twoim życiu zawodowym i osobistym. Zadbaj więc o zdrowie póki możesz, bo nie jest dane na zawsze – pokażę to na konkretach. Przedstawię Ci kilka wskazówek w tym zakresie: co robić i jak robić, a czego absolutnie nie robić. Pomówimy o przysiadach, dietach, maratonach i „cud metamorfozach”. Posłuchaj, przemyśl i weź sprawę swojego zdrowia w swoje ręce. Zacznij od teraz!_MG_3808

Rafał Brzeziński, Właściciel i wiceprezes zarządu DwaPlusJeden sp. z o.o. , Trener Personalny
Jestem ekonomistą z wykształcenia, kontrolerem finansowym z zawodu, menadżerem z powołania, przedsiębiorcą z wyboru i trenerem personalnym ze szczerej pasji. W tym wszystkich najbardziej interesuje mnie człowiek, bo dla człowieka to wszystko a nie odwrotnie. Ale i tak najbardziej lubię być ojcem. Serdecznie zapraszam do wysłuchania moich prezentacji.  

 

   [/toggle]

 

13.  [toggle title=”13:45Crowdfunding, czyli finansowanie przedsięwzięć w dobie Internetu – chwilowa moda, czy może narzędzie dla każdego?

Agnieszka Płoska,  Kreatorka Kampanii Crowdfundingowych” class=”out”]

Crowdfunding. Alternatywna metoda finansowania przedsięwzięć. Czym jest i jak zacząć swoją przygodę z tym narzędziem? Czy warto spróbować? Jakie niesie ze sobą obowiązki i czy ma jakieś słabe strony? Czy to chwilowa moda, czy już światowy trend?

Porozmawiajmy o tym, dlaczego nie warto ignorować potencjału tłumu, dla kogo będzie to idealna metoda finansowania, przed kim jeszcze wiele miesięcy przygotowań, a kto nigdy nie będzie gotowy. I najważniejsze – dlaczego kampania crowdfundingowa nigdy „nie zrobi się sama”… Zapraszam!

24.11.2015 Gdańsk. I. Sport in Digital Media Convent. Fot. PSWE
Agnieszka Płoska, Kreatorka Kampanii Crowdfundingowych
„Cel to marzenie z datą realizacji” (Napoleon Hill) określa ścieżkę, którą podąża zawodowo i prywatnie. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem kampanii crowdfundingowych i z przyjemnością wspiera kreatywne osoby w realizacji projektów, na które brakuje im pieniędzy.
Doświadczenie zdobywała w międzynarodowych korporacjach, gdzie specjalizowała się w analizie fuzji i przejęć w Europie, a także pracowała przy projektach związanych z alternatywnymi źródłami finansowania przedsiębiorstw i tak trafiła na crowdfunding, który zagościł na stałe w jej sercu. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, gościnnie prowadząc zajęcia dla studentów Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego.
Prywatnie zakochana we Francji fanka Zumby oraz potraw z kaszy jaglanej. https://www.linkedin.com/in/aploska

[/toggle]

 

14.  [toggle title=”14:05Jak rozwinąć biznes dzięki własnej książce?

Ewa Miłek, Mistrzowie piszą książki” class=”out”]

Dlaczego książka jest skutecznym narzędziem marketingowym? Jakie rodzaje firm mogą skorzystać na wydaniu książki właściciela? Jak zabrać się do pisania i wydania książki?

zdjęcie wydawca
Ewa Miłek, Coach, wydawca, mentorka
Z jej pomocy coachingowej skorzystało już ponad 500 osób, głównie przedsiębiorców. Jednak przede wszystkim jest  coachem autorów wspaniałych książek. Obecnie jest współwłaścicielką innowacyjnych wydawnictw: Oficyny Wydawniczej Tysiąclecia i Millennium Publishers. Pisze również książki. Te skierowane do przedsiębiorców to: „Twoja książka cię ozłoci” i „Mistrzowie piszą książki”.

[/toggle]

0.  [toggle title=”14:25 Losowanie nagród ” class=”out”] Loteria wizytówkowa z nagrodami ufundowanymi przez naszych Partnerów, Prelegentów i Patronów. Nie zapomnij wziąć swoich wizytówek! [/toggle]

0.  [toggle title=”14:50  ♦ Zakończenie II edycji 2+1Akademii Przedsiębiorczości ” class=”in”] Po Akademii odbierzesz swój Certyfikat uczestnictwa [/toggle]

[/toggles]

Nie może Cie zabraknąć! KUP BILET już teraz!

 
Tak było rok temu!

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz