Partnerzy

Organizator:

Dwaplusjeden Łączymy zalety tradycyjnego biura rachunkowego z księgowością online.
Jeśli lubisz nowoczesne i mobilne rozwiązania proponujemy Ci Elektroniczny Obieg Dokumentów (i wszystkie jego funkcje), dostęp do 2+1online lub Pulpitu Menadżera – co pozwoli kontrolować swoją księgowość mobilnie, z każdego miejsca i o każdej porze.
Jeżeli jednak zapragniesz bezpośredniego kontaktu z księgową, zapraszamy cię do naszych oddziałów – w Gdańsku i Gdyni, gdzie na spotkaniu możesz omówić wszystkie interesujące Cie kwestie ze swoja księgową (lub księgowym:)
Więcej o nas:  www.dwaplusjeden.com lub na Facebooku

Patronat Medialny:

RG logo na bialym

express-biznesu

LOGO MADEMOISELLE

 Patronat Strategiczny:

Logo-SaldeoSMART
Firma BrainSHARE IT sp. z o.o. jest producentem SaldeoSMART – innowacyjnej platformy do odczytywania i zarządzania dokumentami firmy.
SaldeoSMART dostarcza kompleksowe narzędzia do sprawnej komunikacji między firmą o księgowością wewnętrzną lub biurem rachunkowym. Dostarcza zaawansowaną technologię i sprawdzone modele organizacji pracy z dokumentami, co pozwala na oszczędność czasu i zmniejszenie kosztów działalności. Program skierowany do firm i biur rachunkowych.

Patronat Główny:

Logo%20-%20vertical Prudential jest brytyjską grupą ubezpieczeniową, założoną w Londynie w 1848 r. Jest największą na świecie pod względem kapitalizacji firmą na polu ubezpieczeń na życie i dożycie. Obecna w Polsce od 1927 r., przerwawszy swą działalność po 1939 r., powróciła na terytorium RP w 2013 r., do dziś poszukując spadkobierców przedwojennych polis.    

Patronat:

Pracodawcy pomorza rigp logo nowe

Partnerzy:

 

14959030_653273388186029_1741101282_o

Video Invest to doświadczony zespół operatorów filmowych z wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną pasją. Oferujemy szeroką ofertę video w szczególności video ślubne i reklamowe.

Pracujemy na japońskich lustrzankach pełnoklatkowych, obiektywach filmowych, precyzyjnej trzy-osiowej stabilizacji obrazu, szynach filmowych, monopodach. W naszej ofercie również znajduje się dron, który wykonuje przepiękne ujęcia z lotu ptaka.
https://videoinvest.pl/

Logo_małe

Beeffective to firma, która wspiera biznes w zakresie efektywnego wykorzystania digital marketingu. Naszą misją jest pomaganie firmom zaistnieć w nowych mediach.

Realizujemy projekty dla marek takich jak: home&you, à Tab, kawa illy Browar Brodacz, AB INWESTOR, Czerwony Piec, Lactima, Deker.

www.beeffective.pl               www.facebook.com/beeffectivepl

 

Personia Logo

 Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku.
Naszą domeną są szkolenia zamknięte, organizowane dla firm z różnych branż. Szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych. Specjalizujemy się również w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&Executive Search. Nasza oferta obejmuje również pozostałe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi,doradztwa personalnego oraz coachingu.

www.personia.pl

logo-marketing-mind-300x300

Marketing Mind  – GDY PRACA MIESZA SIĘ Z PASJĄ.

Idealnie dobrany zespół, który uznaje wyłącznie jakościowe rozwiązania.Jesteśmy grupą znajomych, która połączyła wspólne siły aby stworzyć coś fajnego. Z czasem, nasza pasja przełożyła się na realne możliwości rozwoju i dziś, mając za sobą różnego rodzaju sukcesy i porażki, śmiało możemy stwierdzić, że było warto. Wywodzimy się z dużych agencji, ale posiadamy też bogate doświadczenie freelancerskie. Łącząc najlepsze cechy i doświadczenie nabyte na obu tych poligonach, mieszamy to z olbrzymim zapotrzebowaniem na jakość, które przejawia polski rynek SEO i SEM i dajemy Wam gwarancję rzetelności, skuteczności i dowiezienia obiecanych efektów.

Tak działa Marketing Mind i ludzie z pasją, którzy go tworzą!
www.marketingmind.pl

itmore_logo_color_xl_new_white_big

ITMORE Sp. z o. o. to firma informatyczna z wieloletnim doświadczeniem. Profesjonalny zespół specjalistów potrafi zadbać kompleksowo o całą sferę IT różnej wielkości firm. Od bieżącego wsparcia informatycznego, przez tworzenie i rozwój oprogramowania, skomplikowane integracje i optymalizacje procesów, po projektowanie nowoczesnych stron internetowych. ITMORE poprzez nieustanny rozwój i edukację swoich pracowników nadąża za rozwijającym się rynkiem nowych technologii, aby zapewnić klientom usługi najwyższej jakości i odpowiednio przygotować ich na nadchodzące jutro, aby ludziom pracowało się łatwiej.  

Logo DP Dorota Połom
Manager od kilkunastu lat zawodowo związana z budowaniem relacji z klientami i brandingiem (przez 12 lat jako dyrektor handlu i marketingu, obecnie od 5 lat jako projekt i brand manager). Jest również trenerem z doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i warsztatów w dziedzinie: sprzedaży, nawiązywania kontaktów, budowania relacji i wizerunku, umiejętności budowania i pracy w zespole oraz kreatywnego myślenia i twórczego działania pracowników. Frontmenka, zdobywczyni wielu nagród, w tym tytułu Kobieta Sukcesu 2011 przyznanego przez Marszałka Województwa Pomorskiego. Jej szkolenia są zawsze wzbogacone wieloma przykładami z życia, często anegdotami i nie mają nic wspólnego z akademickimi wykładami.
logo_jasne tło  

https://thesalesgate.com/pl/

 

 

 Brandish to agencja reklamowa 360°. Od 2009 roku wraz ze swoimi Klientami budujemy silne marki, które wsparte przemyślaną strategią oraz skuteczną egzekucją potrafią osiągnąć przewagę konkurencyjną.

www.brandish.pl

 

nata

 Pod marką Nata kryje się szeroka gama produktów do picia, adresowana do praktycznie każdego konsumenta. NATA to zarówno klasyczna woda mineralna występująca w postaci niegazowanej, gazowanej i delikatnie gazowanej, jak i seria wód aromatyzowanych (smakowych), napojów niegazowanych oraz napojów gazowanych.

Cechą charakterystyczną produktów NATA jest ta sama baza, ten sam „surowiec”, tj. każdy produkt do picia jest produkowany na bazie tej samej wody mineralnej. Kluczowym przesłaniem marki jest nawiązanie do metafizyki, głębszego przesłania opartego na chińskiej filozofii Yin Yang. Dwie przeciwne, ale uzupełniające się siły: człowiek i natura. Naturalny surowiec – woda sprzed tysięcy lat oraz człowiek ze swoją wiedzą i technologią – dzięki której wydobywany surowiec jest jeszcze doskonalszy.

 

logo_BEZtla

 

W firmie GRUPA ABC SP. Z O.O., działającą pod marką ABC FINANSOWANIA,  koncentrujemy się na pozyskaniu finansowania dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Specjalizujemy się w doradztwie finansowym dla każdego, kto poszukuje fachowej wiedzy i rzetelnej konsultacji finansowej.
www.abcfinansowania.pl

 

xxx

 

 

 

Dodaj komentarz