III edycja Akademii Przedsiębiorczości

[buttongroup] [button style=”btn-default ” type=”link” target=”false” link=”#dlakogo” title=”DLA KOGO?” ] [button style=”btn-default ” type=”link” target=”false” link=”#warto” title=”DLACZEGO WARTO” ] [button style=”btn-default ” type=”link” target=”false” link=”#program” title=”PROGRAM” ] [button style=”btn-default ” type=”link” target=”false” link=”#prelegenci” title=”PRELEGENCI” ] [button style=”btn-default ” type=”link” target=”false” link=”#partnerzy” title=”PARTNERZY ” ] [button style=”btn-default ” type=”link” target=”false” link=”#bilety” title=”BILETY” ] [button style=”btn-default ” type=”link” target=”false” link=”#opinie” title=”OPINIE UCZESTNIKÓW” ] [button style=”btn-default ” type=”link” target=”false” link=”#kontakt” title=”KONTAKT” ] [button style=”btn-default ” type=”link” target=”false” link=”#wspolpraca” title=”WSPÓŁPRACA” ] [/buttongroup]

15 listopada 2017 | 9:00 – 17:00 | Gdynia | Pomorski Park Naukowo Technologiczny, bud. III sala E

Wyjątkowe wydarzenie dla przedsiębiorców już w listopadzie!
Prelekcje, networking, duża dawka wiedzy i motywacji…
To już III edycja Akademii Przedsiębiorczości!
Wydarzenie odbędzie się w trakcie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (13-19.11.2017)​, którego jesteśmy partnerem.

► DLA KOGO JEST AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI?

→ Właściciele MŚP,
→ Przedsiębiorcy,
→ Pracodawcy
→ Kadra kierownicza

► DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W AKADEMII?

✔ Otrzymasz porządną dawkę wiedzy, inspiracji i motywacji do dalszego rozwoju firmy
✔ Nawiążesz nowe relacje biznesowe, które mogą zaowocować dobrą współpracą w przyszłości
✔ Poznasz ekspertów z różnych dziedzin biznesu
✔ Znajdziesz się w gronie osób, które chcą rozwijać swój biznes
✔ Odkryjesz nowe możliwości dla swojej firmy, dzięki produktom i usługom zaprezentowanym przy stoiskach wystawienniczych

⇒ Zobacz nasze poprzednie wydarzenia: KLIK

 

Ponad 10 prelekcji,
5 bloków tematycznych↓, 
MOTYWACJA I ROZWÓJ OSOBISTY
MARKETING I SPRZEDAŻ
ZARZĄDZANIE FIRMĄ I PRACOWNIKAMI
NOWE TECHNOLOGIE
FINANSE I PODATKI W FIRMIE
stoiska wystawiennicze i konsultacyjne,
sesje moderowanego networkingu…
 

► PROGRAM AKADEMII PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

AGENDA:

[toggles class=”yourcustomclass”]
[toggle title=”8:30   ? Rejestracja uczestników i pierwsza okazja do networkingu „][/toggle]
[toggle title=”9:00   ➡ Rozpoczęcie Akademii Przedsiębiorczości„] [/toggle]
[toggle title=”9:15   ? Jak sprawić aby Twoja firma od jutra zaczęła więcej sprzedawać? Karol Froń„]  Największe błędy popełniane przez przedsiębiorców w sprzedaży.  Jak pokonać lęk przed promowaniem siebie i sprzedażą produktów?  3 najlepsze sposoby na natychmiastowe efekty w sprzedaży.

Prelekcję poprowadzi: Karol Froń [/toggle]
[toggle title=”9:50   ? Sposoby na optymalizację kosztów i podatków.   Gabriela Brzezińska „]Dowiesz się ode mnie jak w prosty sposób i drobnymi krokami zaoszczędzisz i zatrzymasz pieniądze w firmie dzięki księgowości? Na kilku przykładach powiem Ci co możesz zrobić, żeby zaplanować wydatki i jak zapłacić mniejszy podatek.

Prelekcję poprowadzi: Gabriela Brzezińska

[/toggle]
[toggle title=”10:25  ? Grzechy menadżera, czyli najczęstsze błędy w motywowaniu pracownika.  Dawid Stefaniak „] Podczas prelekcji opowiem jak należy skutecznie motywować pracowników i wystrzegać się błędów, które skutecznie obniżają efektywność i motywację w zespole.

Prelekcję poprowadzi: Dawid Stefaniak [/toggle]
[toggle title=”10:55  ☕ PRZERWA + networking moderowany”][/toggle]
[toggle title=”11:25  ? Controlling finansowy – dlaczego potrzebujesz go w swojej firmie.   Rafał Brzeziński i Dominik Merda„] Dowiesz się, na czym polega różnica między controllingiem a księgowością; jakie zalety niesie za sobą wprowadzenie controllingu w firmie oraz jak wygląda wdrożenie controllingu w firmie bez znacznych inwestycji. Przekonasz się, że jest to rozwiązanie przeznaczone nie tylko dla dużych firm i międzynarodowych korporacji.

Prelekcję poprowadzą: Rafał Brzeziński i Dominik Merda[/toggle]
[toggle title=”12:00  ?Zarządzanie czasem a narzędzia SaldeoSMART.  Patryk Oleszczuk„]

Prelekcję poprowadzi: Patryk Oleszczuk [/toggle]

[toggle title=”12:15  ?Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy, czyli narzędzia,  jakie przydadzą się Twojej firmie.  Wioleta Magdziarz„] Poznamy narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania.

Pokażemy również rozwiązania, za pomocą których Twoja firma będzie mogła:
– dać się zauważyć w Internecie,
– rozwinąć swój biznes lokalnie,
– zadbać o użytkowników mobilnych,
– sprawdzić, czy nasza strona nadąża za użytkownikiem,
– oraz jak poradzić sobie z brakiem tematów.

Prelekcję poprowadzi: Wioleta Magdziarz [/toggle]

[toggle title=”12:50  ? Przedsiębiorca w epoce RODO, czyli jak bezpiecznie zarządzać danymi osobowymi.  Tomasz Będźmirowski „] Wielkimi krokami zbliża się wejście w życie unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).
Podczas prelekcji dowiemy się jakie zmiany w prowadzeniu firmy powinien zastosować w prowadzeniu swojej firmy. Czym tak naprawdę są dane osobowe? Jakich zasad należy przestrzegać przy ich przetwarzaniu oraz jak zadbać o ich bezpieczeństwo? 

Prelekcję poprowadzą:
Radca prawny Tomasz Będźmirowski  [/toggle]
[toggle title=”13:20   ☕ PRZERWA + networking moderowany „][/toggle]
[toggle title=”13:50  ➡ Wymarzone Auto sposobem na optymalizację kosztów „] Wystąpienie Partnera Głównego: Raiffeisen Bank Polska S.A
Prelekcję poprowadzi: Patrycja Krause-Kubicka oraz  Damian Gawrysiak[/toggle]
[toggle title=”14:05  ? Jak zadbać o rozwój kariery i biznesu, aby osiągnąć sukces finansowy.  Fryderyk Karzełek„] 
Prelekcję poprowadzi: Fryderyk Karzełek [/toggle]
[toggle title=”14:40  ? Nie tylko pensja – optymalizacja kosztowa i podatkowa pozapłacowych elementów wynagrodzenia.  Gabriela Brzezińska„] Firmy, chcąc być atrakcyjne dla swoich pracowników stosują różnego rodzaju dodatki motywacyjne w formie pozapłacowych świadczeń pracowniczych. Do najczęstszych dodatków należą takie benefity jak: opieka medyczne, możliwość korzystania z auta służbowego lub telefonu do celów prywatnych, dodatkowa dodatkowe ubezpieczenie rentowe lub emerytalne. Podczas prelekcji opowiem o tym, które z dodatków najchętniej chcieliby otrzymywać pracownicy, jakie korzyści dają pracownikom a jakie pracodawcy oraz jak można je optymalizować kosztowo i podatkowo.

Prelekcję poprowadzi: Gabriela Brzezińska [/toggle]
[toggle title=”15:10   ☕ PRZERWA + networking moderowany”] [/toggle]
[toggle title=”15:40  ? Bezpieczeństwo danych = bezpieczna firma. Sebastian Barwikowski „]Prelekcja na temat bezpieczeństwa firmowych danych oraz ryzyka jakie niesie za sobą ich niezabezpieczanie. Kilka ciekawych przykładów z naszej codziennej pracy i prostych sposobów na uniknięcie niebezpieczeństwa utraty danych. Jak ważna jest polityka bezpieczeństwa danych w firmie i na co należy zwrócić uwagę, aby spokojnie spać.

Prelekcję poprowadzi: Sebastian Barwikowski   [/toggle]
[toggle title=”16:05  ?Przestrzeń biurowa w kontekście motywowania i rozwijania potencjału pracowników. Marta Badura „] Przestrzeń biurowa to coraz ważniejszy element wpływający na motywację pracowników. Komfortowe biuro to czynnik ważny zarówno w kontekście employer brandingu, jak i związany z zaangażowaniem pracowników oraz utrzymywaniem talentów w organizacji. Jakie potrzeby pracowników powinno spełniać biuro? O tym opowie ekspert Grupy Nowy Styl (3. największego producenta mebli biurowych w Europie).

Prelekcję poprowadzi:Marta Badura [/toggle]

[toggle title=”16:30  ? Stres – źródło siły czy słabości przedsiębiocy? Magdalena Błażek „] Stres jako doświadczenie i przeżycie ma swoje z zarówno negatywne, ale także pozytywne konsekwencje. Podczas prelekcji postaramy się zrozumieć zjawisko stresu oraz poznamy strategie radzenia sobie z nim pod kątem ich wartości dla budowania siły i odporności człowieka.

Prelekcję poprowadzi: Magdalena Błażek [/toggle]
[toggle title=”17:00  ➡ Wyłonienie zwycięzców loterii wizytówkowej + ZAKOŃCZENIE AKADEMII „][/toggle]
[/toggles]

Ważne: Program może ulec drobnym zmianom, szczególnie jeśli chodzi o kolejność.

►PRELEGENCI

Gabriela Brzezińska

[toggles class=”yourcustomclass”]
[toggle title=”więcej… ⤵”]

Współzałożycielka marki 2+1 – DwaPlusJeden Sp.z o.o., która wspiera przedsiębiorców, właścicieli i menadżerów  prowadząc i porządkując sprawy księgowe oraz kadrowo – płacowe.
Jedną z ważnych inicjatyw 2+1 jest Akademia Przedsiębiorczości, która poprzez swoje działania, jak organizowane konferencje, seminaria i warsztaty pomaga przedsiębiorcom w zarządzaniu i rozwoju kompetencji menadżerskich.
Dzięki inicjatywie Akademia Księgowości buduje wspierającą się społeczność księgowych www.akademiaksiegowosci.com
Jest również autorką wielu publikacji, skierowanych do przedsiębiorców menadżerów oraz księgowych o tematyce związanej z rachunkowością, kadrami, rozliczaniem płac oraz przedsiębiorczością i przywództwem. Wszystkie artykuły i opracowania można znaleźć na blogu www.akademiaprzedsiebiorcy.com

[/toggle]
[/toggles]

Dawid Stefaniak

[toggles class=”yourcustomclass”]
[toggle title=”więcej… ⤵”]

Trener biznesu, psycholog, coach, iluzjonista, wykładowca, specjalista z zakresu komunikacji niewerbalnej oraz doradztwa wizerunkowego.
Współtwórca projektu Progressment mającego na celu przekazywania praktycznej wiedzy psychologicznej dla kształtowania kompetencji biznesowych i społecznych. Autor wielu programów szkoleniowych z zakresu psychologii sprzedaży, psychologii motywacji i osiągania celów, psychologii komunikacji niewerbalnej, negocjacji oraz komunikacji interpersonalnej. Autor badań nad wpływem temperamentu oraz osobowości człowieka na efektywność w życiu zawodowym.
Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Psychologia ze specjalizacją w Psychologii Organizacji i Zarządzania. Doświadczenie w wystąpieniach publicznych zdobywał jako magik-iluzjonista oraz członek Krajowego Klubu Iluzjonistów, prowadząc występy magiczne na terenie całej Polski. Wiedzę i techniki z zakresu prowadzenia szkoleń oraz sprzedaży przyswajał pracując w największych firmach i korporacjach działających na rynku polskim i zagranicznym. W trakcie swoich szkoleń krzewi zasadę, że jedynym ograniczeniem naszej efektywności jesteśmy my sami.

www.magiasukcesu.pl

[/toggle]
[/toggles]

Wioleta Magdziarz

[toggles class=”yourcustomclass”]
[toggle title=” więcej…⤵”]

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Miłośniczka nowych mediów i marketingu online. Jej specjalizacją są social media i kampanie AdWords.

Od  kwietnia 2017 konsultant do spraw marketingu online w projekcie Google’a Internetowe Rewolucje, w którym pomaga przedsiębiorcom z województwa Pomorskiego rozwijać swój biznes w internecie.

Internetowe Rewolucje –  program Google zapewniający mikro, małym i średnim firmom wsparcie w postaci bezpłatnych konsultacji z doradcami. Na terenie całej Polski działa  30 doradców, których zadaniem jest wspieranie firm w analizie ich potrzeb i dotychczasowych działań w internecie lub przy wykorzystaniu narzędzi internetowych, a także pomoc w zdefiniowaniu indywidualnego planu działania firmy w internecie. Doradcy są także dostępni dla firm w razie pytań lub wątpliwości na etapie wdrażania rozwiązań z planu działania.
Żeby wziąć udział w programie wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy na stronie g.co/InternetoweRewolucjeDlaFirm. Z zarejestrowanymi przedsiębiorcami będą się kontaktować dedykowani doradcy z właściwego regionu, aby umówić się na spotkanie w siedzibie firmy, od którego rozpocznie się wsparcie w opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań i narzędzi internetowych.

[/toggle]
[/toggles]

Tomasz Będźmirowski
[toggles class=”yourcustomclass”]
[toggle title=” więcej…⤵”]

Radca prawny. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego i studiów podyplomowych LL.M. in International Commercial Law w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Specjalizuje się we wsparciu prawnym dla branż kreatywnych, handlu elektronicznego oraz nowoczesnych technologii.  Doświadczenie zdobywał w spółkach trójmiejskich prowadzących działalność o zasięgu międzynarodowym takich jak VECTOR, GetResponse i ADVA Optical Networking.

Partner w kancelarii BRIEF&CASE, aktywnie angażuje się w działalność dydaktyczną i szkoleniową.

[/toggle]
[/toggles]

Karol Froń

[toggles class=”yourcustomclass”]
[toggle title=” więcej…⤵”]

   Przedsiębiorca, mówca, trener i coach sprzedaży, zarządzania, biznesu, konsultant i doradca. Od ponad dekady związany z branżą contact center, zaczynał jako telemarketer, przez 5 lat pracował w największym call center w Polsce – CCIG, gdzie zarządzał grupą 130 osób.
    W życiu wykonał ponad 30 000 rozmów handlowych przez telefon, dokonał kilku tysięcy sprzedaży, zbudował kilkadziesiąt zespołów handlowych i wyszkolił tyle samo menadżerów kadry kierowniczej.
   Założyciel firmy sprzedażowej Contact Center One, zatrudniającej ponad 130 pracowników oraz właściciel Sales Management Coaching, firmy szkoleniowej, która pomaga przedsiębiorcom, menadżerom sprzedaży i handlowcom podnosić sprzedaż, za pomocą nowoczesnych metod sprzedaży i budowania marki. Współpracował z takimi firmami jak: Orange, Login Trans, Abakon, Global Telemarketing, Global Investor Club itp.
   Pomaga w podnoszeniu osobistej efektywności, realizowaniu celów, lepszym komunikowaniu się, zwiększaniu sprzedaży i czerpaniu większej satysfakcji z życia, poprzez wydobywanie potencjału.

www.karolfron.pl

[/toggle]
[/toggles]

Rafał Brzeziński

[toggles class=”yourcustomclass”]
[toggle title=” więcej…⤵”]

Członek Zarządu DwaPlusJeden Sp. z o.o., kontroler finansowy z wieloletni stażem, autor prac na temat kontrolingu finansowego i jego wykorzystania go w zarządzaniu przedsiębiorstwami.

[/toggle]
[/toggles]

Dominik Merda

[toggles class=”yourcustomclass”]
[toggle title=” więcej…⤵”]

Kontroler finansowy w DwaPlusJeden Sp. z o.o., student Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, autor pracy licencjackiej na temat wdrożenia systemu budżetowania w przedsiębiorstwie.

[/toggle]
[/toggles]

Fryderyk Karzełek

[toggles class=”yourcustomclass”]
[toggle title=” więcej…⤵”]

Fryderyk Karzełek jest twórcą słynnej szkoły „Sprzedaży Naturalnej” oraz autorem „Deklaracji Praw Człowieka Myślącego”, „Dekalogu Komunikacji”, oraz książki „Pieniądze są sexy”. Właściciel 10 spółek z sektora finansów.
Na bazie swoich doświadczeń, powstał wykład biznesowy „Droga do Finansowego Bezpieczeństwa”, w którym do końca 2016 roku uczestniczyło ponad 31.000 osób. Obecnie jest mentorem projektów Eurocash i Gry o Milion.

[/toggle]
[/toggles]

Sebastian Barwikowski

[toggles class=”yourcustomclass”]
[toggle title=” więcej…⤵”]

Kierownik Działu Wsparcia IT w Itmore Sp. z o. o.
Doświadczony informatyk z wieloletnim stażem w Itmore. Absolwent Informatyki i Ekonometrii na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada wiele certyfikatów z branży IT, uczestniczył też w „Warsztatach inicjujących współpracę nauki i biznesu”.
Pasjonat urządzeń mobilnych oraz gadżetów elektronicznych. Na co dzień stara się budować świadomość wśród klientów, że w IT lepiej zapobiegać niż stracić. 


[/toggle]
[/toggles]

Magdalena Błażek

[toggles class=”yourcustomclass”]
[toggle title=” więcej…⤵”]

Jest psychologiem, pracownikiem Zakładu Psychologii Osobowości i Psychologii Sądowej Instytutu Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie prowadzi wykłady z Psychologii Osobowości, Diagnozy osobowości człowieka dorosłego oraz Diagnozy rodziny dysfunkcyjnej.
Jej obszar zainteresowań to: psychologia osobowości, opiniowanie sądowo-psychologiczne, diagnoza osobowości, a w szczególności osobowościowe korelaty funkcjonowania człowieka i rodziny w doświadczaniu kryzysów normatywnych i nienormatywnych.
Jest autorką ponad 60 publikacji z zakresu psychologii osobowości oraz psychologii sądowej i psychologii rodziny. W pracy naukowej koncentruje się na pogłębieniu wiedzy o dynamice relacji międzyludzkich, w tym o funkcjonowaniu systemów rodzinnych w sytuacji kryzysu oraz rozwoju praktyki diagnostycznej, projektowaniu nowych, autorskich metod diagnostycznych oraz opracowaniu wytycznych do dalszej pracy klinicznej psychologów opiniujących w sprawach sądowych. Uczestniczyła w pracach zespołu merytorycznego, który opracowywał standardy opiniowania w sprawach rodzinnych i opiekuńczych.
Jest praktykiem z wieloletnim doświadczeniem- biegłym sądowym. Przez 25 lat była pracownikiem Rodzinnego Ośrodka Diagnostyczno- Konsultacyjnego w Gdańsku (wcześniej w Sopocie), a od 2005 do 2016 roku kierownikiem tej placówki.
Od wielu lat prowadzi szkolenia i warsztaty dla różnych grup zawodowych z zakresu prawidłowej komunikacji i rozwiązywania konfliktów, a także radzenia sobie ze stresem i rozwijania kompetencji osobistych..

[/toggle]
[/toggles]

Marta Badura

[toggles class=”yourcustomclass”]
[toggle title=” więcej…⤵”]

Starszy konsultant ds. Badań i Rozwoju Przestrzeni Pracy, Grupa Nowy Styl

Psycholog, jako trener i konsultant zajmuje się kompleksowym wsparciem rozwoju organizacji. W ramach swoich działań zawodowych prowadzi szkolenia i warsztaty a także projektuje i wdraża zmiany w organizacjach (diagnoza i zmiana kultury organizacyjnej, modele kompetencyjne, diagnoza potencjału przy pomocy sesji AC/DC).

W Dziale Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy Grupy Nowy Styl wspiera ludzi i firmy w przeprowadzaniu zmian w przestrzeni biurowej i reorganizacji stylu pracy. Certyfikowany moderator sesji Design Thinking z powodzeniem wykorzystuje techniki kreatywne do współtworzenia efektywnych rozwiązań.


[/toggle]
[/toggles]

Damian Gawrysiak i Patrycja Krause-Kubicka

[toggles class=”yourcustomclass”]
[toggle title=” więcej…⤵”]

Damian Gawrysiak
Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego ze specjalizacją Bankowość i Doradztwo Finansowe. Z rynkiem finansowym związany od 2009 roku, od tego czasu pracował na różnych stanowiskach specjalistycznych w kilku wiodących bankach i instytucjach finansowych. Od 2015 związany z sektorem małych i średnich przedsiębiorstw, obecnie jako Specjalista ds. Małych Przedsiębiorstw w Raiffeisen Polbanku. Na co dzień zajmuje się optymalizacją kosztów w prowadzeniu działalności gospodarczej o tym też opowie.

Patrycja Krause-Kubicka

Pracę w bankowości rozpoczęła 12 lat temu w Raiffeisen Bank Polska S.A. Jako absolwentka  Wydziału Prawa na Uniwersytecie Gdańskim założyła, iż bankowość będzie tylko chwilowym etapem w rozwoju jej kariery. Jednak szybko odnalazłam się w świecie finansów i zdecydowałam, że to właśnie z tą branżą zwiążę swoją przyszłość.  Studia Podyplomowe na SGH w kierunku zarządzania pozwoliły mi zdobyć umiejętności, które każdego dnia wykorzystuje, by skutecznie i świadomie realizować stawiane przede mną cele biznesowe.

[/toggle]
[/toggles]

Patryk Oleszczuk

[toggles class=”yourcustomclass”]
[toggle title=” więcej…⤵”]

Patryk Oleszczuk
Specjalista ds. kluczowych klientów SaldeoSMART.

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańskiego. Lider wielu zespołów sprzedażowych oraz projektowych. Kreator zmian w przedsiębiorstwach handlowo-usługowych.

[/toggle]
[/toggles]

Organizatorzy:

Fundacja Akademia Przedsiębiorczości

Partner Główny:

Partner Strategiczny:

Partnerzy:

Patronat medialny:

  

Patronat:

 

► BILETY

 W cenie biletu otrzymasz:

☑ Udział w prelekcjach
☑ Certyfikat uczestnictwa
☑ Konkretne rozwiązania, wiedzę i inspiracje dla Twojego biznesu
☑ Wsparcie w pozyskaniu nowych kontaktów biznesowych
☑ 2 przerwy kawowe i 1 przekąskowe ( w tym sesje networkingowe)
☑ Dostęp do stanowisk eksperckich i konsultacyjnych (stoiska wystawiennicze)

► OPINIE UCZESTNIKÓW

 

[buttongroup]
[button style=”btn-default ” type=”link” target=”false” link=”#dlakogo” title=”DLA KOGO?” ] [button style=”btn-default ” type=”link” target=”false” link=”#warto” title=”DLACZEGO WARTO” ] [button style=”btn-default ” type=”link” target=”false” link=”#program” title=”PROGRAM” ] [button style=”btn-default ” type=”link” target=”false” link=”#prelegenci” title=”PRELEGENCI” ] [button style=”btn-default ” type=”link” target=”false” link=”#partnerzy” title=”PARTNERZY ” ] [button style=”btn-default ” type=”link” target=”false” link=”#bilety” title=”BILETY” ] [button style=”btn-default ” type=”link” target=”false” link=”#opinie” title=”OPINIE UCZESTNIKÓW” ] [button style=”btn-default ” type=”link” target=”false” link=”#kontakt” title=”KONTAKT” ] [button style=”btn-default ” type=”link” target=”false” link=”#wspolpraca” title=”WSPÓŁPRACA” ] [/buttongroup]


► KONTAKT

Koordynator projektu Akademia Przedsiębiorczości
Monika Sobolewska
+48 737 473 611
2+1 Biuro Rachunkowe
Fundacja Akademia Przedsiębiorczości


► WSPÓŁPRACA

Jeśli interesuje Cię współpraca lub masz ciekawy produkt albo usługę, którą chcesz zaprezentować przedsiębiorcom – skontaktuj się z nami!

Koordynator Projektu Akademia Przedsiębiorczości:
Monika Sobolewska
+48 737 473 611