Program Akademii

Doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Zmień filozofię zarządzania i praktykę działania w swojej firmie.
Większość przedsiębiorców nie raz myślała o wartości swojej firmy, o strategii i misji, o celach. Niejeden ma to wszystko w głowie a wielu nawet spisało. Niektórzy nawet upublicznili. Jak to się ma do rzeczywistości i do Twoich zadań, projektów? Opowiem o tym dlaczego zadania, projekty których się podejmujesz okazują się często nieskuteczne lub są odkładane na później. Zaskoczę Cię,  jak może pomóc w tym księgowość i pomogę rozwiązać ten problem w bardzo prosty sposób.

Gabriela Brzezińska, właściciel i prezes zarządu DwaPlusJeden sp. z o.o.gabi_00264
Wspieram przedsiębiorców, właścicieli i menadżerów prowadząc i porządkując sprawy księgowe oraz kadrowo – płacowe w ich firmach.
Jestem ekspertem do spraw rachunkowości oraz kadr i płac i już od ponad 13 lat prowadzę firmę DwaPlusJeden Sp. z o.o.
Dzięki prowadzonym przeze mnie szkoleniom i warsztatom, wprowadzam przedsiębiorców w świat księgowości i podatków a tym samym, pomagam im podjąć jak najlepsze decyzje dotyczące finansów prowadzonego przez nich biznesu.
Jestem również autorką wielu publikacji, skierowanych do przedsiębiorców i menadżerów, o tematyce związanej z rachunkowością, kadrami, rozliczaniem płac oraz przedsiębiorczością i przywództwem. Wszystkie moje artykuły i opracowania znajdziesz na stronie
www.facebook.com/BiuroDwaPlusJeden/
Jestem mamą trzech synów, bardzo lubię sport, gotowanie, ogrodnictwo i wiele innych rzeczy, które pozwalają na celebrowanie życia.. 

Czym jest prawdziwa motywacja i dlaczego nie zawsze zależy ona od pieniędzy?
Dlaczego Twoje wyniki nie zawsze są zgodne z założeniami i jak to zmienić?
Dlaczego wyniki innych nie zawsze są zgodne z Twoim wyobrażeniem?
Do biegu gotowi START! Jak przekładać plany na działania dla siebie i dla zespołu?
Jak motywować innych, by skutecznie realizowali cele?_DSC4963

Marta Woźny-Tomczak, Personia
Od ponad 8 lat Dyrektor firmy rekrutacyjno – szkoleniowej Personia. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie sprzedażowe i trenerskie. Świetnie motywuje innych do osiągania celów, inspirując dociera do wewnętrznego potencjału każdego z nas i pomaga go zrealizować. Potrafi dobrze opisać techniki motywacyjne, dzięki którym inni liderzy budują ducha zespołu i osiągają zespołowe wyniki.
Autorka książki „Własny biznes – jak dojść do sukcesu”, którą zapoczątkowała pisanie bloga: www.JakProwadzicWlasnaFirme.pl Na co dzień niezwykle przedsiębiorcza i optymistyczna.
Prywatnie – pasjonatka sportu od urodzenia, posiadająca doświadczenie instruktorskie w dziedzinie fitnessu. Dziś biega długodystansowo. Mama dwójki małych dzieci, trzyletniej Łucji i czteroletniego Michałka. Z wykształcenia psycholog, absolwent podyplomowych studiów menedżerskich z zakresu zarządzania ludźmi. Z praktyki – szef firmy.

  

Czym jest chmura i skąd się wzięła? Przyjrzyjmy się bliżej chmurom. Korzyści dla firm wynikające z pracy w chmurze. Praktyczne porady i wskazówki jak zaoszczędzić czas i pieniądze bujając w obłokach.

LukaszP
Łukasz Parasiak, ITMORE
Pasjonat informatyki i nowych technologii. Absolwent Wydziału Elektroniki,  Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Od blisko 20 lat związany z branżą IT. Koordynator prac, doradca, a przede wszystkim specjalista w swojej dziedzinie. Od początku zaistnienia Internetu w Polsce tworzył sieci informatyczne, instalował i konfigurował serwery oraz pracował nad systemami wspomagającymi procesy biznesowe. W 2008 roku założył firmę informatyczną ITMORE, aby kompleksowo obsługiwać firmy w zakresie optymalizowania ich procesów zarządzania, logistyki, produkcji czy sprzedaży.     

  

Podczas prelekcji opowiem o Employer Branding w praktyce – od czego rozpocząć budowę marki pracodawcy. Jak stworzyć unikalne EVP, czyli to „coś” co powoduje, że ludzie przychodzą, pracują i zostają w Twojej firmie. Przyjrzymy się praktycznym narzędziom oraz zastanowimy się jak zatrzymać pędzący meteoryt, którym jest zmiana pokoleniowa…image001

Marcin Potkański, Brandish 
Człowiek od „marketingu i kawy”. Praktyk. Prezes Zarządu agencji Brandish oraz właściciel sieci kawiarni Mitte- chleb i kawa. Wykładowca z zakresu marketingu i PRu w Zakładzie Zarządzania w Sporcie przy gdańskiej AWFiS oraz przy Wyższej Szkole Bankowej. Wiedzę z zagadnień „zarządzania marką” wyniósł ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Realizował projekty dla Oficjalnej Strefy Kibica UEFA EURO 2012™ w Gdańsku; Grant’s Whisky, Jim Beam, Grupa LOTOS S.A. i wielu innych. Marcin buduje silne marki (w tym marki pracodawców), które osiągają przewagę konkurencyjną. Bazuje przy tym na własnych doświadczeniach biznesowych, zawsze mierzy efekty swojej pracy, a jego pasja to stałe poszukiwanie inspiracji i dzielenie się wiedzą.

Doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Firma BrainSHARE IT sp. z o.o. jest producentem SaldeoSMART – innowacyjnej platformy do odczytywania i zarządzania dokumentami firmy.
SaldeoSMART dostarcza kompleksowe narzędzia do sprawnej komunikacji między firmą o księgowością wewnętrzną lub biurem rachunkowym. Dostarcza zaawansowaną technologię i sprawdzone modele organizacji pracy z dokumentami, co pozwala na oszczędność czasu i zmniejszenie kosztów działalności. Program skierowany do firm i biur rachunkowych.

Edyta Wojtas, Wiceprezes firmy BrainSHARE IT sp. z o.o.edyta_piekarska_3
producenta systemu SaldeoSMART do odczytywania danych z dokumentów. Analityk biznesowy i specjalista z zakresu optymalizacji i automatyzacji pracy z dokumentami wraz z ich elektronicznym obiegiem. Jest absolwentką ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz Projektowania systemów informatycznych na Politechnice Warszawskiej.

Ode mnie dowiesz się jak w prosty sposób i drobnymi krokami zaoszczędzisz i zatrzymasz pieniądze w firmie dzięki księgowości? Powiem Ci co możesz zrobić, żeby zaplanować wydatki i jak zapłacić mniejszy podatek.

Gabriela Brzezińska, właściciel i prezes zarządu DwaPlusJeden sp. z o.o.GB_foto
Wspieram przedsiębiorców, właścicieli i menadżerów prowadząc i porządkując sprawy księgowe oraz kadrowo – płacowe w ich firmach.
Jestem ekspertem do spraw rachunkowości oraz kadr i płac i już od ponad 13 lat prowadzę firmę DwaPlusJeden Sp. z o.o.
Dzięki prowadzonym przeze mnie szkoleniom i warsztatom, wprowadzam przedsiębiorców w świat księgowości i podatków a tym samym, pomagam im podjąć jak najlepsze decyzje dotyczące finansów prowadzonego przez nich biznesu.
Jestem również autorką wielu publikacji, skierowanych do przedsiębiorców i menadżerów, o tematyce związanej z rachunkowością, kadrami, rozliczaniem płac oraz przedsiębiorczością i przywództwem. Wszystkie moje artykuły i opracowania znajdziesz na stronie
www.facebook.com/BiuroDwaPlusJeden/  Jestem mamą trzech synów, bardzo lubię sport, gotowanie, ogrodnictwo i wiele innych rzeczy, które pozwalają na celebrowanie życia.. 
    

Jak cele biznesowe  możemy realizować przy pomocy marketingu zintegrowanego? Na co zwracać uwagę przy wyborze strategii? Jak realizować strategię biznesową -wybór agencji? Analityka w zarządzaniu – jak i co kontrolować?Łukasz Lewczuk

Łukasz Lewczuk, MarketingMind
Praktyk dobrego, białego Internetu. Entuzjasta optymalizacji technicznej. Odpowiedzialny za kompleksowy rozwój i zarządzanie ofertą SEO.

 

Co to jest marka i z czego się składa. Jak określić grupę docelową marki i jej potrzeby? Czy odpowiednia nazwa dla marki ma jakieś znaczenie?Dorota-Połom zdjęcie

Dorota Połom, Brand Manager Trener
Manager od kilkunastu lat zawodowo związana z budowaniem relacji z klientami i brandingiem (przez 12 lat jako dyrektor handlu i marketingu, obecnie od 5 lat jako projekt i brand manager). Jest również trenerem z doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i warsztatów w dziedzinie: sprzedaży, nawiązywania kontaktów, budowania relacji i wizerunku, umiejętności budowania i pracy w zespole oraz kreatywnego myślenia i twórczego działania pracowników. Frontmenka, zdobywczyni wielu nagród, w tym tytułu Kobieta Sukcesu 2011 przyznanego przez Marszałka Województwa Pomorskiego. Jej szkolenia są zawsze wzbogacone wieloma przykładami z życia, często anegdotami i nie mają nic wspólnego z akademickimi wykładami.

 

Poznasz technikę, dzięki której pozyskałam w zaledwie 4 dni 2231 bezpośrednich numerów telefonów do potencjalnych klientów

Dowiesz się jak sprzedawać więcej w krótszym czasie i zbudować silną pozycję na rynku

Jak pracować mądrzej, a nie ciężej (ta jedna technika pozwoli Ci znacznie skrócić proces sprzedaży)Barbara Piasek

Barbara Piasek, Sales Gate, Wolves Summit
Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zebrane jako manager  w międzynarodowych korporacjach, m.in. Procter&Gamble, RWE, BMW Polska, Orange, Empik. Jest współzałożycielem i Prezesem Zarządu spółki organizującej Wolves Summit – jedno z największych wydarzeń technologicznych dla startupów, inwestorów i przedstawicieli korporacji w Europie Środkowo-Wschodniej oraz See Bloggers – największego festiwalu dla twórców internetowych w Polsce.

 

Chwila oddechu przy pysznych przekąskach i aromatycznej kawie. To także doskonała okazja, by kontynuować nawiązane relacje.

Opowiemy o trzech ważnych tematach: prywatne emerytury przedsiębiorców, polisy oszczędnościowo-ochronne dla pracowników oraz krótkoterminowe zabezpieczenie finansowe ciągłości działania firmy (sukcesja).Logo%20-%20vertical

Prudential jest brytyjską grupą ubezpieczeniową, założoną w Londynie w 1848 r. Jest największą na świecie pod względem kapitalizacji firmą na polu ubezpieczeń na życie i dożycie. Obecna w Polsce od 1927 r., przerwawszy swą działalność po 1939 r., powróciła na terytorium RP w 2013 r., do dziś poszukując spadkobierców przedwojennych polis.    
Prelegenci: 
Dr Aleksandra Szulc – doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii, konsultant ds. planowania finansowego Prudential 
Łukasz Depiński  – absolwent prawa, konsultant ds. planowania finansowego

Czy zdarzyło się Tobie wziąć do ręki bilans swojej firmy i podpisać nie zastanawiając się co w nim jest ?  A czy w rachunku zysków i strat zerkasz tylko na ostatnią pozycję licząc, że jest na plusie ?

Pewna jestem, że TAK ! 🙂

Dlatego chciałabym Ci pokazać, jak wiele informacji o Twoim biznesie kryje się w tych dokumentach. Moim celem nie będzie przedstawienie instrukcji sporządzania sprawozdań finansowych, tym przecież zajmuje się Twoja księgowa. Tobie natomiast będę chciała pokazać co w tym wszystkim jest ważne dla Ciebie, Twojego biznesu i jak przez pryzmat sprawozdania finansowego widzą Cię

inni. Zapraszam!

Justyna Kwidzińska, 2+1 Biuro Rachunkowe
Główna Księgowa, Koordynator Biura 2+1, nastawiona na nieustanne podnoszenie kwalifikacji, obecnie w trakcie uzyskiwania uprawnień biegłego rewidenta. Trener szkoleniowy z zakresu rachunkowości i podatków

Dzięki możliwościom Google Adwords można prowadzić skuteczne kampanie e-commerce i efektywnie wydać każdą złotówkę przeznaczoną na marketing online. Dodatkowo media społecznościowe budują  pożądany wizerunek firmy, zorganizować centrum obsług klienta oraz sprzedaż produkty efektywniej niż w wielu innych kanałach.

Rozpocznij działania sprzedażowe w nowych mediach już dziś!

Anna Ratajczak-Piotrowska, Beeffective001
Od prawie 10 lat pasjonuje się digital marketingiem. W branży interaktywnej głównie skupia swoje działania w obszarze mediów społecznościowych. Kierowała zespołem odpowiedzialnym za e-marketing Grupy SKOK, była także odpowiedzialna za wprowadzenie marki Kasy Stefczyka w media społecznościowe. Kilka lat zajmowała się kreowaniem działań e-marketingowych w Meritum Banku, gdzie m.in. wdrożyła strategię obecności Banku w nowych mediach. Zainicjowała studia podyplomowe „Innowacyjne praktyki PR” na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie współtworzy firmę digital marketingową Beeffective, która wspiera biznes w zakresie efektywnego wykorzystania nowych mediów. Współpracuje z takimi markami jak: home&you, à Tab, kawa illy, T.Deker, Browar Brodacz, Czerwony Piec, Creme Cycles, Gdynia Design Days, Lactima, British School.
Tomasz Piotrowski, Beeffective007
Z marketingiem internetowym związany jest od ponad 8 lat. Swoje zainteresowania zawodowe skupia przede wszystkim na efektywnym wykorzystaniu nowych mediów w performance marketingu. Z powodzeniem realizuje skuteczne, efektywnościowe kampanie internetowe poprzez Google Adwords, Facebook oraz sieci afiliacyjne. Doświadczenie zdobywał współtworząc strategię e-marketingową dla podmiotów z grupy Kas Stefczyka. Przez kilka lat był liderem zespołu odpowiedzialnego za prowadzenie internetowych kampanii sprzedażowych dla podmiotów Grupy SKOK. Prowadził także zajęcia z marketingu internetowego na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Gdańskim oraz Wyższej Szkole Bankowej. Obecnie współtworzy firmę digital marketingową Beeffective, gdzie prowadzi kampanie w nowych mediach dla takich marek jak home&you, à Tab, Creme Cycles, Artlife, Cumulus, Oliwski Młyn, AB INWESTOR, Momentic.

Drogi przedsiębiorco, spróbuję Cię przekonać, że warto inwestować w najważniejszy zasób w Twoim przedsiębiorstwie jakim jest Twój własny organizm. Od jego formy bardzo dużo zależy w Twoim życiu zawodowym i osobistym. Zadbaj więc o zdrowie póki możesz, bo nie jest dane na zawsze – pokażę to na konkretach. Przedstawię Ci kilka wskazówek w tym zakresie: co robić i jak robić, a czego absolutnie nie robić. Pomówimy o przysiadach, dietach, maratonach i „cud metamorfozach”. Posłuchaj, przemyśl i weź sprawę swojego zdrowia w swoje ręce. Zacznij od teraz!_MG_3808

Rafał Brzeziński, Właściciel i wiceprezes zarządu DwaPlusJeden sp. z o.o. , Trener Personalny
Jestem ekonomistą z wykształcenia, kontrolerem finansowym z zawodu, menadżerem z powołania, przedsiębiorcą z wyboru i trenerem personalnym ze szczerej pasji. W tym wszystkich najbardziej interesuje mnie człowiek, bo dla człowieka to wszystko a nie odwrotnie. Ale i tak najbardziej lubię być ojcem. Serdecznie zapraszam do wysłuchania moich prezentacji.  

 

  

Crowdfunding. Alternatywna metoda finansowania przedsięwzięć. Czym jest i jak zacząć swoją przygodę z tym narzędziem? Czy warto spróbować? Jakie niesie ze sobą obowiązki i czy ma jakieś słabe strony? Czy to chwilowa moda, czy już światowy trend?

Porozmawiajmy o tym, dlaczego nie warto ignorować potencjału tłumu, dla kogo będzie to idealna metoda finansowania, przed kim jeszcze wiele miesięcy przygotowań, a kto nigdy nie będzie gotowy. I najważniejsze – dlaczego kampania crowdfundingowa nigdy „nie zrobi się sama”… Zapraszam!

24.11.2015 Gdańsk. I. Sport in Digital Media Convent. Fot. PSWE
Agnieszka Płoska, Kreatorka Kampanii Crowdfundingowych
„Cel to marzenie z datą realizacji” (Napoleon Hill) określa ścieżkę, którą podąża zawodowo i prywatnie. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem kampanii crowdfundingowych i z przyjemnością wspiera kreatywne osoby w realizacji projektów, na które brakuje im pieniędzy.
Doświadczenie zdobywała w międzynarodowych korporacjach, gdzie specjalizowała się w analizie fuzji i przejęć w Europie, a także pracowała przy projektach związanych z alternatywnymi źródłami finansowania przedsiębiorstw i tak trafiła na crowdfunding, który zagościł na stałe w jej sercu. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, gościnnie prowadząc zajęcia dla studentów Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego.
Prywatnie zakochana we Francji fanka Zumby oraz potraw z kaszy jaglanej. https://www.linkedin.com/in/aploska

Dlaczego książka jest skutecznym narzędziem marketingowym? Jakie rodzaje firm mogą skorzystać na wydaniu książki właściciela? Jak zabrać się do pisania i wydania książki?

zdjęcie wydawca
Ewa Miłek, Coach, wydawca, mentorka
Z jej pomocy coachingowej skorzystało już ponad 500 osób, głównie przedsiębiorców. Jednak przede wszystkim jest  coachem autorów wspaniałych książek. Obecnie jest współwłaścicielką innowacyjnych wydawnictw: Oficyny Wydawniczej Tysiąclecia i Millennium Publishers. Pisze również książki. Te skierowane do przedsiębiorców to: „Twoja książka cię ozłoci” i „Mistrzowie piszą książki”.

Loteria wizytówkowa z nagrodami ufundowanymi przez naszych Partnerów, Prelegentów i Patronów. Nie zapomnij wziąć swoich wizytówek!
Po Akademii odbierzesz swój Certyfikat uczestnictwa

Nie może Cie zabraknąć! KUP BILET już teraz!

 
Tak było rok temu!

 

 

 

 

 

One Reply to “Program Akademii”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *